Kurumsal

Biz Kimiz?

Şirketimiz MC HİDROLİK 2013 yılında Ankara ostim sanayi sitesinde Rexroth Bosch Grup Servis bayisi olarak faliyete başlamıştır.

MC Hidrolik mobil ve endüstriyel hidrolik sektöründe, hidrolik pompa ve motor bakımının yanı sıra orjinal Rexroth Yedek Parça Satış konusunda da hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

MC Hidrolik Rexroth® markasının sahip olduğu birikim ve deneyimle bu alandaki sorunların çözümünde önemli bir adres olmuştur.

Firmamız gelişen teknoloji ve küresel yaşam içerisinde yedek parça yelpazesini ve çözüm odaklı servis ağını her geçen gün daha ileriye taşıyarak sektörün en iyilerinden biri olmuştur.

MC HİDROLİK bünyesinde bulundurmuş olduğu eğitimli ve uzman kadrosuyla siz müşterilermizin çözüm ortağı olma yolunda ilerlemektedir.

Biz Kimiz?

Misyonumuz

Tüm faaliyet ve tutumlarında profesyonel, sorumluluk sahibi, samimi, dürüst, yenilikçi ve rekabetçi bir takım ruhu ile çalışmak, bulunduğu sektör çevre, ülke ve paydaşlarına karşı saygılı geleceği planlayan, öncü, kaliteden ödün vermeyen ve en önemlisi örnek olmaktır.

Vizyonumuz

Yenilikçilik ve güvenilirlik temelindeki iş anlayışımızla beklentilerin üzerinde en kaliteli ve hızlı servis sağlayıcı, sektöründe lider ve çözüm merkezi odalı bir şirket olmaktır.